BİZ KİMİZ ?
FİRST HAİRS, saç ekimi cerrahi alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. 2008 yılından itibaren sizlere en iyi, en kapsamlı ve en doğru bilgiyi paylaşabilmek adına yapılan geliştirme çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir.
BİZ KİMİZ
  • ANA SAYFA:
  • ONLİNE BAŞVURU:
  • Sizi bilgilendirmemiz için resim ve bilgilerinizi online başvuru ile bize gönderin.:info@firsthairs.com
img

Meme küçültme, meme boyutu ve ağırlığının azaltılması işlemidir. Meme başları ile beraber dikleştirme ve kaldırma sağlanmış olur. Sonuç olarak da daha küçük ve dolgun meme şekline ulaşılan bir ameliyattır.

 

Uygun Adaylar

Her yaşta ki bayan hastaya uygulanan bir işlemdir. Ancak gelişimini tamamlamış memelere yapılması uygundur.

Doktorumuz ilk görüşme de, memelerinizin şeklini, boyutunu, hacmini, cilt kalitesini ve meme başlarınızın durumunu muayene ile tespit edecektir.
Meme küçültme operasyonu sonrası büyük memelerin oluşturduğu sırt ağrısı ve boyun ağrısı gibi şikayetlerinizden kurtulacaksınız.

Operasyon sonrası vücut kontürünüze uygun, küçük ve şekilli memelere sahip olacağınız gibi kendinize olan güveniniz artacaktır.
 

AMELİYAT

Meme büyütme ameliyatı hastanede, sedasyon veya genel anestezi altında yapılmaktadır. Gelişen cerrahi teknikler ve anestezi metodlarıyla operasyon sonrasında ağrınız minimal düzeyde ve basit ağrı kesicilerle geçebilecek düzeyde olacaktır. Operasyon sonrasında 3-5 gün içerisinde günlük yaşantınıza dönmenizde sıkıntı olmamaktadır.