BİZ KİMİZ ?
FİRST HAİRS, saç ekimi cerrahi alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. 2008 yılından itibaren sizlere en iyi, en kapsamlı ve en doğru bilgiyi paylaşabilmek adına yapılan geliştirme çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir.
BİZ KİMİZ
  • ANA SAYFA:
  • ONLİNE BAŞVURU:
  • Sizi bilgilendirmemiz için resim ve bilgilerinizi online başvuru ile bize gönderin.:info@firsthairs.com
img
 

Meme küçültme, meme boyutu ve ağırlığının azaltılması işlemidir. Meme başları ile beraber dikleştirme ve kaldırma sağlanmış olur. Sonuç olarak da daha küçük ve dolgun meme şekline ulaşılan bir ameliyattır.

 

Konsültasyon

Konsültasyon yaklaşık 45 dakika – 1 saat sürmektedir. Doktorumuz bu sürede sizinle beklentilerinizi ve protezin yapısı ile ilgili isteğinizi sormaktadır. Bu aşamayla beraber isteklerinizi tartışabilirsiniz. Ameliyata karar vermeden önce tahmini meme yapınızı görebilir, daha önce doktorumuza ameliyat olmuş hastalarımızın öncesi ve sonrası fotoğraflarından bilgi edinebilirsiniz. Operasyona karar vermenizden itibaren, sizin ve doktorumuzun uygun olduğu tarih belirlenerek ameliyat randevunuz oluşturulmaktadır.
 

AMELİYAT

Meme büyütme ameliyatı hastanede, sedasyon veya genel anestezi altında yapılmaktadır. Gelişen cerrahi teknikler ve anestezi metodlarıyla operasyon sonrasında ağrınız minimal düzeyde ve basit ağrı kesicilerle geçebilecek düzeyde olacaktır. Operasyon sonrasında 3-5 gün içerisinde günlük yaşantınıza dönmenizde sıkıntı olmamaktadır.