BİZ KİMİZ ?
FİRST HAİRS, saç ekimi cerrahi alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. 2008 yılından itibaren sizlere en iyi, en kapsamlı ve en doğru bilgiyi paylaşabilmek adına yapılan geliştirme çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir.
BİZ KİMİZ
  • ANA SAYFA:
  • ONLİNE BAŞVURU:
  • Sizi bilgilendirmemiz için resim ve bilgilerinizi online başvuru ile bize gönderin.:info@firsthairs.com
img

Vücuttaki kıllardan lazer yardımıyla kalıcı olarak kurtulmaktır. Kıl kökü lazer ışığını absorhe eder ve kalıcı olarak hasar görür. Zarar görmüş kıl kökü zayıf ince saç veya hiç saç üretemez. Her seansta minimum %20 saç kökü aktif fazda olan yok olur.
Kıllardan kurtulmak isteyen hem erkek hem de bayanlar ideal adaylardır. Vücudun hemen hemen her bölgesine yapılır. Genelde 6 seans yeterlidir. Tedavi sırasında çok hafif bir acı duyulur. Sanki paket paket lastiğinin deriye çarpması gibi.

Tedavi sonrası güneş yanığı gibi bir his olabilir. Topikal kremlerle çabuk iyileşir.
Yüz, boyun, göğüs, eller uygulama bölgeleridir. Tedavi yaklaşık 15-30 dakika sürer. Uyuşturucu krem öncesinde uygulanır. Çok acı veren bir işlem değildir.

Tam iyileşme birkaç gün içinde olur. Ertesi gün makyaj yapılır işe gidilebilir. İyileşme süresince yüzde sıklaşma etkisi görülür. Bununla beraber tam sonuç 4-8 ay içinde belli olur.